WYDARZENIA

Szkolne Talenty

Z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, w naszej szkole uczniowie zaprezentowali swoje talenty i zainteresowania. Obejrzeliśmy pokazy hip-hopu,oraz wstępy muzyczne. Julia Kapela pokazała nam w jakim tempie układa kostkę Rubika. Pokazała nam również kostki Rubika w innych zadziwiających kształtach. O swojej pasji do sportu opowiedział Karol Koczur. Mogliśmy podziwiać jego ogromną kolekcje medali i pucharów. Elizę Aronik choć ma dopiero 7 lat mogliśmy podziwiać gdy zagrała i zaśpiewała nam na ukulele. Siostry Milena i Maja Sztuczka podzieliły się z nami ogromną wiedzą z biologi oraz przyniosły swojego „przyjaciela – kostka”, na którym pokazały jak wygląda szkielet człowieka.

Gościem specjalnym, którego wszyscy z niecierpliwością oczekiwaliśmy była Aleksandra Nykiel.  Opowiedziała nam o swojej karierze i planach na świąteczną piosenkę. Uczniowie z zachwytem słuchali jej zaśpiewanych piosenek przez absolwentkę naszej szkoły.

 

Uwaga! – zawieszone zajęcia w szkole!

Dyrekcja informuje, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej, w  dniach od 12 do 25 marca 2020 r. zajęcia w szkole zostają zawieszone.

Szczegółowe informacje zostały przesłane
za pomocą mobi-dziennika.

Wielkość czcionki
Kontrast