Mistrz pięknego czytania!

Dnia 6 lutego odbyły się w naszej szkole eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Mistrz Pięknego Czytania. Uczniowie mieli za zadanie pięknie  przeczytać fragment książki, która ich zauroczyła.         Po wysłuchaniu uczestników, jury wyłoniło zwycięzcę, a raczej zwyciężczynię –okazała się nią Carmen Majewska z klasy V c i to ona będzie reprezentowała naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu. Miejsce II zajął Emil Jędrzejewski z klasy V b, miejsce III Zuzanna Rucka z klasy V b,            a wyróżnienie otrzymał Adam Kamela z klasy IV a.

Wszyscy uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a Carmen życzymy powodzenia                            w międzyszkolnym etapie konkursu.