KONKURSY

Mistrz pięknego czytania!

Dnia 6 lutego odbyły się w naszej szkole eliminacje do Międzyszkolnego Konkursu Mistrz Pięknego Czytania. Uczniowie mieli za zadanie pięknie  przeczytać fragment książki, która ich zauroczyła.         Po wysłuchaniu uczestników, jury wyłoniło zwycięzcę, a raczej zwyciężczynię –okazała się nią Carmen Majewska z klasy V c i to ona będzie reprezentowała naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu. Miejsce II zajął Emil Jędrzejewski z klasy V b, miejsce III Zuzanna Rucka z klasy V b,            a wyróżnienie otrzymał Adam Kamela z klasy IV a.

Wszyscy uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy, a Carmen życzymy powodzenia                            w międzyszkolnym etapie konkursu.

Uwaga! – zawieszone zajęcia w szkole!

Dyrekcja informuje, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej, w  dniach od 12 do 25 marca 2020 r. zajęcia w szkole zostają zawieszone.

Szczegółowe informacje zostały przesłane
za pomocą mobi-dziennika.

Wielkość czcionki
Kontrast