COŚ INNEGO CIEKAWEGO,  WYDARZENIA

Dzień kota!

17 lutego obchodzony jest Dzień Kota, dlatego dzisiaj klasy trzecie uczestniczyły w prelekcji prowadzonej przez wolontariuszy  ze Stowarzyszenia Humanitarno-Ekologicznego „Dla Braci Mniejszych”. Jest to organizacja, która stara się zaopiekować bezdomnymi lub pokrzywdzonymi kotami i psami. Poszukuje dla nich odpowiednich domów, w których będą czuły się chciane i kochane.

Wszyscy możemy dołączyć się do akcji i wesprzeć stowarzyszenie poprzez przyniesienie karmy dla kotów lub psów. Zbiórka odbywa się w budynku przy ulicy Brodzińskiego.

Dzieci przygotowały się do spotkania wykonując wcześniej prace plastyczne przedstawiające koty. Świetnie bawiły się również malując twarze w maski kotów.