Plan

Plany lekcji. Wygenerowano z e-dziennika WizjaNet: www.mobiDziennik.pl
Wygenerowano w programie dziennik elektroniczny firmy WizjaNet

Klasa 4 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 technika
4 a - Dudek-Starz A. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
muzyka
4 a - Zuber A. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
religia
4 a_rel - Żolińska I. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
zajęcia z wychowawcą
4 a - Śmigas-Gąsiorowska K. (27)
2 08:55-09:40 język angielski
4 adz - Szydłowska A. (36a)
język angielski
4 ach - Wielopolska-Klimek B. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
przyroda
4 a - Dudek-Starz A. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
historia
4 a - Łęgowska P. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
przyroda
4 a - Dudek-Starz A. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
język polski
4 a - Bryczek M. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
4 a - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
język polski
4 a - Bryczek M. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
język polski
4 a - Bryczek M. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
plastyka
4 a - Zuber A. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
matematyka
4 a - Jeleśniańska N. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
4 10:45-11:30 język polski
4 a - Bryczek M. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
matematyka
4 a - Jeleśniańska N. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
informatyka
4 adz - Pahl U. (19)
język angielski
4 ach - Wielopolska-Klimek B. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
matematyka
4 a - Jeleśniańska N. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
wychowanie fizyczne
4 a - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
5 11:45-12:30 matematyka
4 a - Jeleśniańska N. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
wychowanie fizyczne
4 a - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
język angielski
4 adz - Szydłowska A. (27)
informatyka
4 ach - Pahl U. (19) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
język polski
4 a - Bryczek M. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
język angielski
4 adz - Szydłowska A. (40)
język angielski
4 ach - Wielopolska-Klimek B. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
4 a - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
religia
4 a_rel - Żolińska I. (27) Dodatkowi nauczyciele: Śmigas-Gąsiorowska Katarzyna
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Klasa 4 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
4 b - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
informatyka
4 bdz - Pahl U. (19)
język angielski
4 bch - Bąk M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
język angielski
4 bdz - Szydłowska A. (30)
przyroda
4 b - Dudek-Starz A. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
wychowanie fizyczne
4 b - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
2 08:55-09:40 matematyka
4 b - Zygmunt M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
muzyka
4 b - Zuber A. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
język polski
4 b - Bryczek M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
zajęcia z wychowawcą
4 b - Bączek B. (28)
matematyka
4 b - Zygmunt M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
3 09:50-10:35 język polski
4 b - Bryczek M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
przyroda
4 b - Dudek-Starz A. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
matematyka
4 b - Zygmunt M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
wychowanie fizyczne
4 b - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
język polski
4 b - Bryczek M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
4 10:45-11:30 język angielski
4 bch - Bąk M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
język angielski
4 bdz - Szydłowska A. (40)
język polski
4 b - Bryczek M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
wychowanie fizyczne
4 b - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
plastyka
4 b - Zuber A. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
język angielski
4 bch - Bąk M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
język angielski
4 bdz - Szydłowska A. (36a)
5 11:45-12:30 technika
4 b - Dudek-Starz A. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
matematyka
4 b - Zygmunt M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
historia
4 b - Łęgowska P. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
religia
4 b_rel - Żolińska I. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
informatyka
4 bch - Pahl U. (19)
6 12:45-13:30 religia
4 b_rel - Żolińska I. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
język polski
4 b - Bryczek M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Klasa 4 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
4 cch - Szydłowska A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
język angielski
4 cdz - Wielopolska-Klimek B. (28)
przyroda
4 c - Dudek-Starz A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
język polski
4 c - Bryczek M. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
informatyka
4 cch - Pahl U. (19)
zajęcia z wychowawcą
4 c - Uroda-Kaczmarek J. (40)
2 08:55-09:40 język polski
4 c - Bryczek M. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
język polski
4 c - Bryczek M. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
religia
4 c_rel - Żolińska I. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
wychowanie fizyczne
4 c - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
matematyka
4 c - Czauderna A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
3 09:50-10:35 matematyka
4 c - Czauderna A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
muzyka
4 c - Zuber A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
język angielski
4 cch - Szydłowska A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
język angielski
4 cdz - Wielopolska-Klimek B. (40a)
przyroda
4 c - Dudek-Starz A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
język angielski
4 cch - Szydłowska A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
informatyka
4 cdz - Pahl U. (19)
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
4 c - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
religia
4 c_rel - Żolińska I. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
historia
4 c - Łęgowska P. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
język polski
4 c - Bryczek M. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
język polski
4 c - Bryczek M. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
5 11:45-12:30 wychowanie fizyczne
4 c - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
matematyka
4 c - Czauderna A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
technika
4 c - Dudek-Starz A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
plastyka
4 c - Zuber A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
wychowanie fizyczne
4 c - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
6 12:45-13:30 matematyka
4 c - Czauderna A. (40) Dodatkowi nauczyciele: Uroda-Kaczmarek Jolanta
język angielski
4 cdz - Wielopolska-Klimek B. (28)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Klasa 4 d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 zajęcia z wychowawcą
4 d - Szulakowska-Trzopek L. (30)
język polski
4 d - Kolek K. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
informatyka
4 dch - Pahl U. (19)
wychowanie fizyczne
4 d - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
4 d - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
religia
4 d_rel - Żolińska I. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
język angielski
4 ddz - Szydłowska A. (36a)
język angielski
4 dch - Hankus M. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
język polski
4 d - Kolek K. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
wychowanie fizyczne
4 d - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
3 09:50-10:35 język angielski
4 ddz - Szydłowska A. (27)
język angielski
4 dch - Hankus M. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
historia
4 d - Łęgowska P. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
wychowanie fizyczne
4 d - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Salamon Paweł
religia
4 d_rel - Żolińska I. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
matematyka
4 d - Czauderna A. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
4 10:45-11:30 matematyka
4 d - Czauderna A. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
przyroda
4 d - Dudek-Starz A. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
technika
4 d - Dudek-Starz A. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
przyroda
4 d - Dudek-Starz A. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
informatyka
4 ddz - Pahl U. (19)
język angielski
4 dch - Hankus M. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
5 11:45-12:30 język polski
4 d - Kolek K. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
muzyka
4 d - Zuber A. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
język polski
4 d - Kolek K. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
matematyka
4 d - Czauderna A. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
język polski
4 d - Kolek K. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
6 12:45-13:30 matematyka
4 d - Czauderna A. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
plastyka
4 d - Zuber A. (30) Dodatkowi nauczyciele: Szulakowska-Trzopek Lucyna
język angielski
4 ddz - Szydłowska A. (27)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Klasa 5 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
5 a - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Jarosław
historia i społeczeństwo
5 a - Łęgowska P. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
przyroda
5 a - Grzegorzek M. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
zajęcia komputerowe
5 5adz - Pahl U. (19)
2 08:55-09:40 język polski
5 a - Dońcow-Pacyńska M. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
wychowanie fizyczne
5 a - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Jarosław
język polski
5 a - Dońcow-Pacyńska M. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
religia
5 5a_rel - Żolińska I. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
język angielski
5 5ach - Hankus M. (30) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
język angielski
5 5adz - Bąk M. (43)
3 09:50-10:35 zajęcia techniczne
5 a - Dudek-Starz A. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
przyroda
5 a - Grzegorzek M. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
język angielski
5 5ach - Hankus M. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
język angielski
5 5adz - Bąk M. (43)
matematyka
5 a - Jeleśniańska N. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
język polski
5 a - Dońcow-Pacyńska M. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
4 10:45-11:30 przyroda
5 a - Grzegorzek M. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
muzyka
5 a - Zuber A. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
religia
5 5a_rel - Żolińska I. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
język polski
5 a - Dońcow-Pacyńska M. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
matematyka
5 a - Jeleśniańska N. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
5 11:45-12:30 język angielski
5 5ach - Hankus M. (40) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
język angielski
5 5adz - Bąk M. (43)
matematyka
5 a - Jeleśniańska N. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
matematyka
5 a - Jeleśniańska N. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
wychowanie fizyczne
5 a - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Jarosław
zajęcia z wychowawcą
5 a - Ochodek-Drożdż A. (43)
6 12:45-13:30 matematyka
5 a - Jeleśniańska N. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
język polski
5 a - Dońcow-Pacyńska M. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
zajęcia komputerowe
5 5ach - Pahl U. (19)
wychowanie fizyczne
5 a - Wajdzik Z. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Jarosław
plastyka
5 a - Zuber A. (43) Dodatkowi nauczyciele: Ochodek-Drożdż Agnieszka
7 13:40-14:25 wychowanie do życia w rodzinie
5 a - Trela N. (43) Lekcja zapisana dla dni: 2018-02-05, 2018-02-12, 2018-02-19, 2018-02-26, 2018-03-05, 2018-03-12, 2018-03-19, 2018-03-26, 2018-04-02, 2018-04-09, 2018-04-16, 2018-04-23, 2018-04-30, 2018-05-07, 2018-05-14, 2018-05-21, 2018-05-28, 2018-06-04, 2018-06-11, 2018-06-18,
8 14:35-15:20

Klasa 5 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język angielski
5 5bch - Hankus M. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
język angielski
5 5bdz - Bąk M. (36)
historia i społeczeństwo
5 b - Łęgowska P. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
matematyka
5 b - Zygmunt M. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
religia
5 5b_rel - Żolińska I. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
zajęcia z wychowawcą
5 b - Skrzydło M. (36)
2 08:55-09:40 zajęcia techniczne
5 b - Dudek-Starz A. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
przyroda
5 b - Grzegorzek M. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
język polski
5 b - Matoga K. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
muzyka
5 b - Zuber A. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
język polski
5 b - Matoga K. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
3 09:50-10:35 matematyka
5 b - Zygmunt M. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
wychowanie fizyczne
5 b - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Wajdzik Zofia
religia
5 5b_rel - Żolińska I. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
przyroda
5 b - Grzegorzek M. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
język angielski
5 5bch - Hankus M. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
język angielski
5 5bdz - Bąk M. (36)
4 10:45-11:30 język polski
5 b - Matoga K. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
matematyka
5 b - Zygmunt M. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
język angielski
5 5bch - Hankus M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
język angielski
5 5bdz - Bąk M. (36)
wychowanie fizyczne
5 b - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Wajdzik Zofia
matematyka
5 b - Zygmunt M. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
5 11:45-12:30 przyroda
5 b - Grzegorzek M. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
język polski
5 b - Matoga K. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
wychowanie fizyczne
5 b - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Wajdzik Zofia
język polski
5 b - Matoga K. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
plastyka
5 b - Zuber A. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
6 12:45-13:30 zajęcia komputerowe
5 5bdz - Pahl U. (19)
wychowanie do życia w rodzinie
5 b - Trela N. (36) Lekcja zapisana dla dni: 2018-01-30, 2018-02-06, 2018-02-13, 2018-02-20, 2018-02-27, 2018-03-06, 2018-03-13, 2018-03-20, 2018-03-27, 2018-04-03, 2018-04-10, 2018-04-17, 2018-04-24, 2018-05-08, 2018-05-15, 2018-05-22, 2018-05-29, 2018-06-05, 2018-06-12, 2018-06-19,
wychowanie fizyczne
5 b - Matoga J. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Wajdzik Zofia
matematyka
5 b - Zygmunt M. (36) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Mirosław
zajęcia komputerowe
5 5bch - Pahl U. (19)
7 13:40-14:25
8 14:35-15:20

Klasa 5 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
5 c - Dońcow-Pacyńska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
przyroda
5 c - Grzegorzek M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
język angielski
5 5cch - Hankus M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
zajęcia techniczne
5 c - Dudek-Starz A. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
2 08:55-09:40 język angielski
5 5cch - Hankus M. (30) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
język angielski
5 5cdz - Bąk M. (29)
historia i społeczeństwo
5 c - Łęgowska P. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
zajęcia komputerowe
5 5cch - Pahl U. (19)
język angielski
5 5cdz - Bąk M. (29)
przyroda
5 c - Grzegorzek M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
język polski
5 c - Dońcow-Pacyńska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
3 09:50-10:35 przyroda
5 c - Grzegorzek M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
matematyka
5 c - Zygmunt M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
język polski
5 c - Dońcow-Pacyńska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
język polski
5 c - Dońcow-Pacyńska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
matematyka
5 c - Zygmunt M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
4 10:45-11:30 matematyka
5 c - Zygmunt M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
wychowanie fizyczne
5 c - Salamon P. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Wajdzik Zofia
matematyka
5 c - Zygmunt M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
religia
5 5c_rel - Żolińska I. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
plastyka
5 c - Zuber A. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
5 11:45-12:30 zajęcia z wychowawcą
5 c - Studencka M. (29)
język polski
5 c - Dońcow-Pacyńska M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
religia
5 5c_rel - Żolińska I. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
matematyka
5 c - Zygmunt M. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
język angielski
5 5cch - Hankus M. (28) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
język angielski
5 5cdz - Bąk M. (29)
6 12:45-13:30 wychowanie fizyczne
5 c - Salamon P. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Wajdzik Zofia
muzyka
5 c - Zuber A. (29) Dodatkowi nauczyciele: Studencka Magdalena
wychowanie do życia w rodzinie
5 c - Trela N. (29) Lekcja zapisana dla dni: 2018-01-31, 2018-02-07, 2018-02-14, 2018-02-21, 2018-02-28, 2018-03-07, 2018-03-14, 2018-03-21, 2018-03-28, 2018-04-04, 2018-04-11, 2018-04-18, 2018-04-25, 2018-05-02, 2018-05-09, 2018-05-16, 2018-05-23, 2018-05-30, 2018-06-06, 2018-06-13, 2018-06-20,
zajęcia komputerowe
5 5cdz - Pahl U. (19)
wychowanie fizyczne
5 c - Salamon P. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Wajdzik Zofia
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
5 c - Salamon P. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Wajdzik Zofia
8 14:35-15:20

Klasa 6 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 plastyka
6 a - Zuber A. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
język polski
6 a - Dońcow-Pacyńska M. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
matematyka
6 a - Jeleśniańska N. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
matematyka
6 a - Jeleśniańska N. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
2 08:55-09:40 matematyka
6 a - Jeleśniańska N. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
język polski
6 a - Dońcow-Pacyńska M. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
zajęcia z wychowawcą
6 a - Pająk M. (G 13)
historia i społeczeństwo
6 a - Łęgowska P. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
przyroda
6 a - Grzegorzek M. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
3 09:50-10:35 historia i społeczeństwo
6 a - Łęgowska P. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
matematyka
6 a - Jeleśniańska N. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
przyroda
6 a - Grzegorzek M. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
język angielski
6 a ch - Wielopolska-Klimek B. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
informatyka
6 a dz - Pahl U. (G 16)
zajęcia techniczne
6 a - Dudek-Starz A. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
4 10:45-11:30 język polski
6 a - Dońcow-Pacyńska M. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
język angielski
6 a ch - Wielopolska-Klimek B. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
informatyka
6 a dz - Pahl U. (G 16)
język polski
6 a - Dońcow-Pacyńska M. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
informatyka
6 a ch - Pahl U. (G 16) Dodatkowi nauczyciele: Gilowska Maria
język angielski
6 a dz - Hankus M. (G 24)
religia
6 a rel - Żolińska I. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
5 11:45-12:30 religia
6 a rel - Żolińska I. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
informatyka
6 a ch - Pahl U. (G 16)
język angielski
6 a dz - Hankus M. (G 13)
wychowanie fizyczne
6 a - Walkiewicz J. (G sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
język polski
6 a - Dońcow-Pacyńska M. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
język polski
6 a - Dońcow-Pacyńska M. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
6 12:45-13:30 wychowanie do życia w rodzinie
6 a - Trela N. (G 13) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-30, 2017-11-06, 2017-11-13, 2017-11-20, 2017-11-27, 2017-12-04, 2017-12-11, 2017-12-18, 2017-12-25, 2018-01-01, 2018-01-08, 2018-01-15, 2018-01-22,
wychowanie fizyczne
6 a - Walkiewicz J. (G sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
muzyka
6 a - Zuber A. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
przyroda
6 a - Grzegorzek M. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
wychowanie fizyczne
6 a - Walkiewicz J. (G sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
7 13:40-14:25 język angielski
6 a ch - Wielopolska-Klimek B. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Pająk Małgorzata
język angielski
6 a dz - Hankus M. (G 27)
wychowanie fizyczne
6 a - Walkiewicz J. (G sg 3) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
8 14:35-15:20

Klasa 6 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
6 b - Jeleśniańska N. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
język polski
6 b - Nawara-Przybyła I. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
język polski
6 b - Nawara-Przybyła I. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
matematyka
6 b - Jeleśniańska N. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
2 08:55-09:40 zajęcia z wychowawcą
6 b - Matoga A. (G 12)
matematyka
6 b - Jeleśniańska N. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
matematyka
6 b - Jeleśniańska N. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
język polski
6 b - Nawara-Przybyła I. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
zajęcia techniczne
6 b - Dudek-Starz A. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
3 09:50-10:35 wychowanie fizyczne
6 b - Staszkiewicz W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
język angielski
6 b ch - Hankus M. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
informatyka
6 b dz - Pahl U. (G 16)
wychowanie fizyczne
6 b - Staszkiewicz W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
historia i społeczeństwo
6 b - Łęgowska P. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
przyroda
6 b - Grzegorzek M. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
4 10:45-11:30 plastyka
6 b - Zuber A. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
wychowanie fizyczne
6 b - Staszkiewicz W. (G sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
przyroda
6 b - Grzegorzek M. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
przyroda
6 b - Grzegorzek M. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
język polski
6 b - Nawara-Przybyła I. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
5 11:45-12:30 informatyka
6 b ch - Pahl U. (G 16)
język angielski
6 b dz - Wielopolska-Klimek B. (G 12)
wychowanie fizyczne
6 b - Staszkiewicz W. (G sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
język angielski
6 b ch - Hankus M. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
język angielski
6 b dz - Wielopolska-Klimek B. (G 13)
język angielski
6 b ch - Hankus M. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
informatyka
6 b dz - Pahl U. (G 16)
historia i społeczeństwo
6 b - Łęgowska P. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
6 12:45-13:30 religia
6 b rel - Żolińska I. (G 12)
informatyka
6 b ch - Pahl U. (G 16)
język angielski
6 b dz - Wielopolska-Klimek B. (G 12)
język polski
6 b - Nawara-Przybyła I. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
wychowanie do życia w rodzinie
6 b - Trela N. (G 12) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-26, 2017-11-02, 2017-11-09, 2017-11-16, 2017-11-23, 2017-11-30, 2017-12-07, 2017-12-14, 2017-12-21, 2017-12-28, 2018-01-04, 2018-01-11, 2018-01-18, 2018-01-25,
religia
6 b rel - Żolińska I. (G 12)
7 13:40-14:25 język polski
6 b - Nawara-Przybyła I. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
etyka
6-7 etyka - Trela N. (G 26)
muzyka
6 b - Zuber A. (G 12) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
8 14:35-15:20

Klasa 6 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
6 c - Staszkiewicz W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
matematyka
6 c - Jeleśniańska N. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
język angielski
6 c ch - Hankus M. (G 14)
informatyka
6 c dz - Tkocz A. (G 16)
wychowanie fizyczne
6 c - Staszkiewicz W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
2 08:55-09:40 wychowanie fizyczne
6 c - Staszkiewicz W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
język angielski
6 c ch - Hankus M. (G 14)
informatyka
6 c dz - Tkocz A. (G 16)
przyroda
6 c - Grzegorzek M. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
informatyka
6 c ch - Pahl U. (G 16)
język angielski
6 c dz - Wielopolska-Klimek B. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
matematyka
6 c - Jeleśniańska N. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
3 09:50-10:35 matematyka
6 c - Jeleśniańska N. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
język polski
6 c - Dońcow-Pacyńska M. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
matematyka
6 c - Jeleśniańska N. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
zajęcia z wychowawcą
6 c - Naściszewska M. (G 14)
religia
6 c rel - Żolińska I. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
4 10:45-11:30 informatyka
6 c ch - Pahl U. (G 16)
język angielski
6 c dz - Wielopolska-Klimek B. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
język polski
6 c - Dońcow-Pacyńska M. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
muzyka
6 c - Zuber A. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
historia i społeczeństwo
6 c - Łęgowska P. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
przyroda
6 c - Grzegorzek M. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
5 11:45-12:30 język polski
6 c - Dońcow-Pacyńska M. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
przyroda
6 c - Grzegorzek M. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
język polski
6 c - Dońcow-Pacyńska M. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
wychowanie fizyczne
6 c - Staszkiewicz W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
zajęcia techniczne
6 c - Dudek-Starz A. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
6 12:45-13:30 plastyka
6 c - Zuber A. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
historia i społeczeństwo
6 c - Łęgowska P. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
język angielski
6 c ch - Hankus M. (G 14)
język angielski
6 c dz - Wielopolska-Klimek B. (G 27) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
język polski
6 c - Dońcow-Pacyńska M. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
język polski
6 c - Dońcow-Pacyńska M. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
7 13:40-14:25 religia
6 c rel - Żolińska I. (G 14) Dodatkowi nauczyciele: Naściszewska Monika
etyka
6-7 etyka - Trela N. (G 26)
wychowanie do życia w rodzinie
6 c - Trela N. (G 14) Lekcja zapisana dla dni: 2017-11-01, 2017-11-08, 2017-11-15, 2017-11-22, 2017-11-29, 2017-12-06, 2017-12-13, 2017-12-20, 2017-12-27, 2018-01-03, 2018-01-10, 2018-01-17, 2018-01-24,
8 14:35-15:20

Klasa 7 a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 fizyka
7 a - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
matematyka
7 a - Gołębiowska Z. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
doradztwo zawodowe
7 a - Beczek A. (G 24) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-26, 2017-11-30, 2017-12-28, 2018-01-25, 2018-02-22, 2018-03-29, 2018-04-26, 2018-05-31, 2018-06-21,
religia
7 a rel - Kądzioła J. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Bączek Bartłomiej
2 08:55-09:40 historia
7 a - Łęgowska P. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
biologia
7 a - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
fizyka
7 a - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
matematyka
7 a - Gołębiowska Z. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
geografia
7 a - Tkocz A. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
3 09:50-10:35 muzyka
7 a - Zuber A. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
język polski
7 a - Nawara-Przybyła I. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
język polski
7 a - Nawara-Przybyła I. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
biologia
7 a - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
język niemiecki
7 ab niem - Kowalska A. (G 25)
język włoski
7 a wł - Kowaliczek R. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
7 a - Janowiec W. (G sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Jarosław
język polski
7 a - Nawara-Przybyła I. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
język niemiecki
7 ab niem - Kowalska A. (G 25)
informatyka
7 a wł - Tkocz A. (G 16)
język angielski
7 a ang 1 - Bąk M. (G 11)
język angielski
7 a ang 2 - Wielopolska-Klimek B. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
matematyka
7 a - Gołębiowska Z. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
5 11:45-12:30 język polski
7 a - Nawara-Przybyła I. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
chemia
7 a - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
język włoski
7 a wł - Kowaliczek R. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
informatyka
7 a inf - Tkocz A. (G 16)
chemia
7 a - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
język polski
7 a - Nawara-Przybyła I. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
6 12:45-13:30 język angielski
7 a ang 1 - Bąk M. (G 28)
język angielski
7 a ang 2 - Wielopolska-Klimek B. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
zajęcia z wychowawcą
7 a - Buda M. (G 20)
matematyka
7 a - Gołębiowska Z. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
geografia
7 a - Tkocz A. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
plastyka
7 a - Dobrogoszcz A. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Gilowska Maria
7 13:40-14:25 religia
7 a rel - Kądzioła J. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Gil-Mrowiec Ewa
język angielski
7 a ang 1 - Bąk M. (G 28)
język angielski
7 a ang 2 - Wielopolska-Klimek B. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
wychowanie fizyczne
7 a - Janowiec W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Jarosław
wychowanie fizyczne
7 a - Janowiec W. (G sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Jarosław
historia
7 a - Łęgowska P. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Buda Małgorzata
8 14:35-15:20 wychowanie do życia w rodzinie
7 a wdż - Dobrogoszcz A. (G 20) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-31, 2017-11-07, 2017-11-14, 2017-11-21, 2017-11-28, 2017-12-05, 2017-12-12, 2017-12-19, 2017-12-26, 2018-01-02, 2018-01-09, 2018-01-16, 2018-01-23,
wychowanie fizyczne
7 a - Janowiec W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Jarosław

Klasa 7 b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 biologia
7 b - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
fizyka
7 b - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
geografia
7 b - Tkocz A. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
język angielski
7 b ang 1 - Bąk M. (G 23)
język angielski
7 b ang 2 - Wielopolska-Klimek B. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
doradztwo zawodowe
7 b - Beczek A. (G 22) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-27, 2017-11-24, 2017-12-29, 2018-01-26, 2018-02-23, 2018-03-30, 2018-04-27, 2018-05-25, 2018-06-22,
2 08:55-09:40 muzyka
7 b - Zuber A. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
język polski
7 b - Matoga K. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
matematyka
7 b - Gołębiowska Z. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
fizyka
7 b - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
matematyka
7 b - Gołębiowska Z. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
3 09:50-10:35 język włoski
7 b wł - Kowaliczek R. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
informatyka
7 b inf - Tkocz A. (G 16)
wychowanie fizyczne
7 b - Kaczkowski A. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
chemia
7 b - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
język polski
7 b - Matoga K. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
język niemiecki
7 ab niem - Kowalska A. (G 25)
informatyka
7 b wł - Tkocz A. (G 16)
4 10:45-11:30 historia
7 b - Łęgowska P. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
matematyka
7 b - Gołębiowska Z. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
język niemiecki
7 ab niem - Kowalska A. (G 25)
język włoski
7 b wł - Kowaliczek R. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
język polski
7 b - Matoga K. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
wychowanie fizyczne
7 b - Kaczkowski A. (G sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
5 11:45-12:30 chemia
7 b - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
język angielski
7 b ang 1 - Bąk M. (G 24)
język angielski
7 b ang 2 - Wielopolska-Klimek B. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
język polski
7 b - Matoga K. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
historia
7 b - Łęgowska P. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
wychowanie fizyczne
7 b - Kaczkowski A. (G sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
6 12:45-13:30 język polski
7 b - Matoga K. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
biologia
7 b - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
wychowanie fizyczne
7 b - Kaczkowski A. (G sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Janowiec Wojciech
matematyka
7 b - Gołębiowska Z. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
geografia
7 b - Tkocz A. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
7 13:40-14:25 język angielski
7 b ang 1 - Bąk M. (G 28)
język angielski
7 b ang 2 - Wielopolska-Klimek B. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Koczur Monika
etyka
6-7 etyka - Trela N. (G 26)
religia
7 b rel - Kądzioła J. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Walkiewicz Joanna
plastyka
7 b - Dobrogoszcz A. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Gilowska Maria
zajęcia z wychowawcą
7 b - Koczur M. (G 22)
religia
7 b rel - Kądzioła J. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Gil-Mrowiec Ewa
8 14:35-15:20 wychowanie do życia w rodzinie
7 b - Dobrogoszcz A. (G 22) Lekcja zapisana dla dni: 2018-01-30, 2018-02-06, 2018-02-13, 2018-02-20, 2018-02-27, 2018-03-06, 2018-03-13, 2018-03-20, 2018-03-27, 2018-04-03, 2018-04-10, 2018-04-17, 2018-04-24, 2018-05-01, 2018-05-08, 2018-05-15, 2018-05-22, 2018-05-29, 2018-06-05, 2018-06-12, 2018-06-19,

Klasa 7 c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 informatyka
7 c ang 1 - Tkocz A. (G 16)
język angielski
7 c ang 2 - Krzeptoń M. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
biologia
7 c - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
zajęcia z wychowawcą
7 c - Kwiecińska A. (G 26)
język polski
7 c - Chuchała E. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
język angielski
7 c ang 1 - Bąk M. (G 26)
informatyka
7 c ang 2 - Tkocz A. (G 16)
2 08:55-09:40 fizyka
7 c - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
matematyka
7 c - Zygmunt M. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
biologia
7 c - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
język angielski
7 c ang 1 - Bąk M. (G 22)
język angielski
7 c ang 2 - Krzeptoń M. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
język polski
7 c - Chuchała E. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
3 09:50-10:35 język polski
7 c - Chuchała E. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
geografia
7 c - Tkocz A. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
muzyka
7 c - Zuber A. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
matematyka
7 c - Zygmunt M. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
chemia
7 c - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
4 10:45-11:30 język polski
7 c - Chuchała E. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
chemia
7 c - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
fizyka
7 c - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
geografia
7 c - Tkocz A. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
historia
7 c - Łęgowska P. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
5 11:45-12:30 religia
7 c rel - Kądzioła J. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Gil-Mrowiec Ewa
historia
7 c - Łęgowska P. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
matematyka
7 c - Zygmunt M. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
wychowanie fizyczne
7 c - Dobrogoszcz B. (G sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
język niemiecki
7 c niem - Kowalska A. (G 11)
język włoski
7 c wł - Kowaliczek R. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
6 12:45-13:30 matematyka
7 c - Zygmunt M. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
religia
7 c rel - Kądzioła J. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Gil-Mrowiec Ewa
język angielski
7 c ang 1 - Bąk M. (G 22)
język angielski
7 c ang 2 - Krzeptoń M. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
wychowanie fizyczne
7 c - Dobrogoszcz B. (G sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
wychowanie fizyczne
7 c - Dobrogoszcz B. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
7 13:40-14:25 język niemiecki
7 c niem - Kowalska A. (G 25)
język włoski
7 c wł - Kowaliczek R. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
doradztwo zawodowe
7 c - Beczek A. (G 11) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-31, 2017-11-28, 2017-12-26, 2018-01-30, 2018-02-27, 2018-03-27, 2018-04-24, 2018-05-29, 2018-06-19,
język polski
7 c - Chuchała E. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Kwiecińska Agnieszka
plastyka
7 c - Dobrogoszcz A. (G 26) Dodatkowi nauczyciele: Gilowska Maria
wychowanie fizyczne
7 c - Dobrogoszcz B. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
8 14:35-15:20 wychowanie do życia w rodzinie
7 c - Dobrogoszcz A. (G 26) Lekcja zapisana dla dni: 2018-02-01, 2018-02-08, 2018-02-15, 2018-02-22, 2018-03-01, 2018-03-08, 2018-03-15, 2018-03-22, 2018-03-29, 2018-04-05, 2018-04-12, 2018-04-19, 2018-04-26, 2018-05-03, 2018-05-10, 2018-05-17, 2018-05-24, 2018-05-31, 2018-06-07, 2018-06-14, 2018-06-21,

Klasa G2 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 matematyka
G2 A - Czauderna A. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
matematyka
G2 A - Czauderna A. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
historia
G2 A - Dobrogoszcz B. (G 27) Dodatkowi nauczyciele: Kowalska Agata
język polski
G2 A - Smolarek A. (G 27) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
2 08:55-09:40 język angielski
G2 A ang 2 - Kolek K. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
język angielski
G2 A ang 1 - Krzeptoń M. (G 24)
wychowanie fizyczne
G2 A - Staszkiewicz W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
zajęcia z wychowawcą
G2 A - Kowalska A. (G 25)
matematyka
G2 A - Czauderna A. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
wychowanie fizyczne
G2 A - Staszkiewicz W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
3 09:50-10:35 biologia
G2 A - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
język polski
G2 A - Smolarek A. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
matematyka
G2 A - Czauderna A. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
wychowanie fizyczne
G2 A - Staszkiewicz W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
religia
G2 A rel - Kądzioła J. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
4 10:45-11:30 fizyka
G2 A - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Kowalska Agata
chemia
G2 A - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
język polski
G2 A - Smolarek A. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
biologia
G2 A - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
chemia
G2 A - Szaliga J. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
5 11:45-12:30 historia
G2 A - Dobrogoszcz B. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Kowalska Agata
religia
G2 A rel - Kądzioła J. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
wychowanie fizyczne
G2 A - Staszkiewicz W. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
geografia
G2 A - Tkocz A. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Kowalska Agata
język polski
G2 A - Smolarek A. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
6 12:45-13:30 wiedza o społeczeństwie
G2 A - Kowaliczek R. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Kowalska Agata
język angielski
G2 A ang 2 - Kolek K. (G 13) Dodatkowi nauczyciele: Kowalska Agata
język angielski
G2 A ang 1 - Krzeptoń M. (G 22)
zajęcia artystyczne
G2 A - Dobrogoszcz A. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Gilowska Maria
fizyka
G2 A - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Kowalska Agata
język polski
G2 A - Smolarek A. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
7 13:40-14:25 język włoski
G2 AB wł - Kowaliczek R. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
język niemiecki
G2 A niem - Kowalska A. (G 25)
język angielski
G2 A ang 2 - Kolek K. (G 27) Dodatkowi nauczyciele: Kowalska Agata
język angielski
G2 A ang 1 - Krzeptoń M. (G 20)
język włoski
G2 AB wł - Kowaliczek R. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
język niemiecki
G2 A niem - Kowalska A. (G 25)
8 14:35-15:20 wychowanie do życia w rodzinie
G2 A - Dobrogoszcz A. (G 25) Lekcja zapisana dla dni: 2018-02-02, 2018-02-09, 2018-02-16, 2018-02-23, 2018-03-02, 2018-03-09, 2018-03-16, 2018-03-23, 2018-03-30, 2018-04-06, 2018-04-13, 2018-04-20, 2018-04-27, 2018-05-04, 2018-05-11, 2018-05-18, 2018-05-25, 2018-06-01, 2018-06-08, 2018-06-15, 2018-06-22,

Klasa G2 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 wychowanie fizyczne
G2 B - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Staszkiewicz Wacław
język niemiecki
G2 B niem - Kowalska A. (G 25)
język angielski
G2 B ang 1 - Kolek K. (G 23)
język angielski
G2 B ang 2 - Szydłowska A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Walkiewicz Joanna
2 08:55-09:40 biologia
G2 B - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
matematyka
G2 B - Czauderna A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
matematyka
G2 B - Czauderna A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
język polski
G2 B - Smolarek A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
religia
G2 B rel - Kądzioła J. (G 24)
3 09:50-10:35 fizyka
G2 B - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
język angielski
G2 B ang 1 - Kolek K. (G 22)
język angielski
G2 B ang 2 - Szydłowska A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Walkiewicz Joanna
historia
G2 B - Dobrogoszcz B. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
matematyka
G2 B - Czauderna A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
język polski
G2 B - Smolarek A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
4 10:45-11:30 wychowanie fizyczne
G2 B - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Staszkiewicz Wacław
religia
G2 B rel - Kądzioła J. (G 24)
biologia
G2 B - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
fizyka
G2 B - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
język polski
G2 B - Smolarek A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
5 11:45-12:30 język polski
G2 B - Smolarek A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
chemia
G2 B - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
chemia
G2 B - Szaliga J. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
język angielski
G2 B ang 1 - Kolek K. (G 26)
język angielski
G2 B ang 2 - Szydłowska A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Walkiewicz Joanna
matematyka
G2 B - Czauderna A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
6 12:45-13:30 historia
G2 B - Dobrogoszcz B. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
zajęcia artystyczne
G2 B - Dobrogoszcz A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
język polski
G2 B - Smolarek A. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
wychowanie fizyczne
G2 B - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Staszkiewicz Wacław
geografia
G2 B - Krzemień M. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Kowalska Agata
7 13:40-14:25 zajęcia z wychowawcą
G2 B - Krzemień M. (G 24)
język niemiecki
G2 B niem - Kowalska A. (G 25)
język włoski
G2 AB wł - Kowaliczek R. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
wiedza o społeczeństwie
G2 B - Kowaliczek R. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Krzemień Magdalena
wychowanie fizyczne
G2 B - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Staszkiewicz Wacław
język włoski
G2 AB wł - Kowaliczek R. (G 24) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
8 14:35-15:20 etyka
G2 Etyka - Gołębiowska Z. (G 14)
wychowanie do życia w rodzinie
G2 B wdż - Dobrogoszcz A. (G 24) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-26, 2017-11-02, 2017-11-09, 2017-11-16, 2017-11-23, 2017-11-30, 2017-12-07, 2017-12-14, 2017-12-21, 2017-12-28, 2018-01-04, 2018-01-11, 2018-01-18, 2018-01-25,

Klasa G2 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język polski
G2 C - Smolarek A. (G 27)
biologia
G2 C - Szaliga J. (G 21)
matematyka
G2 C - Czauderna A. (G 20)
fizyka
G2 C - Jarosińska A. (G 28)
2 08:55-09:40 matematyka
G2 C - Czauderna A. (G 26)
język polski
G2 C - Smolarek A. (G 27)
wychowanie fizyczne
G2 C - Kaczkowski A. (G sg 1)
wychowanie fizyczne
G2 C - Kaczkowski A. (G sg 1)
wiedza o społeczeństwie
G2 C - Kowaliczek R. (G 11)
3 09:50-10:35 język polski
G2 C - Smolarek A. (G 24)
matematyka
G2 C - Czauderna A. (G 11)
zajęcia z wychowawcą
G2 C - Szaliga J. (G 21)
język niemiecki
G2 C niem - Kowalska A. (G 25)
język włoski
G2 C wł - Kowaliczek R. (G 20)
biologia
G2 C - Szaliga J. (G 21)
4 10:45-11:30 język angielski
G2 C - Krzeptoń M. (G 21)
geografia
G2 C - Tkocz A. (G 23)
matematyka
G2 C - Czauderna A. (G 26)
język polski
G2 C - Smolarek A. (G 13)
język niemiecki
G2 C niem - Kowalska A. (G 25)
język włoski
G2 C wł - Kowaliczek R. (G 23)
5 11:45-12:30 zajęcia artystyczne
G2 C - Dobrogoszcz A. (G 21)
język angielski
G2 C - Krzeptoń M. (G 23)
fizyka
G2 C - Jarosińska A. (G 21)
język angielski
G2 C - Krzeptoń M. (G 21)
chemia
G2 C - Szaliga J. (G 28)
6 12:45-13:30 religia
G2 C rel - Kądzioła J. (G 16)
wychowanie fizyczne
G2 C - Kaczkowski A. (G sg 1)
historia
G2 C - Dobrogoszcz B. (G 21)
chemia
G2 C - Szaliga J. (G 21)
religia
G2 C rel - Kądzioła J. (G 28)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
G2 C - Kaczkowski A. (G sg 1)
historia
G2 C - Dobrogoszcz B. (G 12)
język polski
G2 C - Smolarek A. (G 21)
wychowanie do życia w rodzinie
G2 C wdż - Dobrogoszcz A. (G 21) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-27, 2017-11-03, 2017-11-10, 2017-11-17, 2017-11-24, 2017-12-01, 2017-12-08, 2017-12-15, 2017-12-22, 2017-12-29, 2018-01-05, 2018-01-12, 2018-01-19, 2018-01-26,
8 14:35-15:20 etyka
G2 Etyka - Gołębiowska Z. (G 14)

Klasa G3 A - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 etyka
G3 Etyka - Gołębiowska Z. (G 27)
zajęcia z wychowawcą
G3 A - Dędys A. (G 23)
wychowanie fizyczne
G3 A - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
chemia
G3 A - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
2 08:55-09:40 informatyka
G3 A inf 1 - Tkocz A. (G 16)
język angielski
G3 A ang 1 - Krzeptoń M. (G 20) Dodatkowi nauczyciele: Walkiewicz Joanna
język angielski
G3 A ang 2 - Szydłowska A. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
geografia
G3 A - Tkocz A. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Walkiewicz Joanna
wiedza o społeczeństwie
G3 A - Kowaliczek R. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
biologia
G3 A - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
3 09:50-10:35 matematyka
G3 A - Gołębiowska Z. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
matematyka
G3 A - Gołębiowska Z. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
język niemiecki
G3 AB niem - Kowalska A. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
język włoski
G3 A wł - Kowaliczek R. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
język polski
G3 A - Bryczek M. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
wychowanie fizyczne
G3 A - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
4 10:45-11:30 historia
G3 A - Dobrogoszcz B. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
wychowanie fizyczne
G3 A - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
matematyka
G3 A - Gołębiowska Z. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
język angielski
G3 A ang 1 - Krzeptoń M. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Kowalska Agata
język angielski
G3 A ang 2 - Szydłowska A. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
fizyka
G3 A - Jarosińska A. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
5 11:45-12:30 język angielski
G3 A ang 1 - Krzeptoń M. (G 22) Dodatkowi nauczyciele: Walkiewicz Joanna
język angielski
G3 A ang 2 - Szydłowska A. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
wychowanie fizyczne
G3 A - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Kaczkowski Artur
zajęcia artystyczne
G3 A - Dobrogoszcz A. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
edukacja dla bezpieczeństwa
G3 A - Bodzek D. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
matematyka
G3 A - Gołębiowska Z. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
6 12:45-13:30 język polski
G3 A - Bryczek M. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
język polski
G3 A - Bryczek M. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
religia
G3 A - Caputa W. (G 16)
zajęcia techniczne
G3 A - Dobrogoszcz A. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Gilowska Maria
matematyka
G3 A - Gołębiowska Z. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
7 13:40-14:25 język polski
G3 A - Bryczek M. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
plastyka
G3 A - Dobrogoszcz A. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
historia
G3 A - Dobrogoszcz B. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
informatyka
G3 A inf 2 - Tkocz A. (G 16)
język polski
G3 A - Bryczek M. (G 23) Dodatkowi nauczyciele: Dędys Agata
8 14:35-15:20 wychowanie do życia w rodzinie
G3 A - Dobrogoszcz A. (G 23) Lekcja zapisana dla dni: 2018-01-29, 2018-02-05, 2018-02-12, 2018-02-19, 2018-02-26, 2018-03-05, 2018-03-12, 2018-03-19, 2018-03-26, 2018-04-02, 2018-04-09, 2018-04-16, 2018-04-23, 2018-04-30, 2018-05-07, 2018-05-14, 2018-05-21, 2018-05-28, 2018-06-04, 2018-06-11, 2018-06-18,
religia
G3 A - Caputa W. (G 16)

Klasa G3 B - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 język włoski
G3 B wł - Kowaliczek R. (G 11)
język angielski
G3 B ang 1 - Krzeptoń M. (G 22)
język angielski
G3 B ang 2 - Szydłowska A. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
język polski
G3 B - Bryczek M. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
2 08:55-09:40 wiedza o społeczeństwie
G3 B - Kowaliczek R. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
matematyka
G3 B - Gołębiowska Z. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
plastyka
G3 B - Dobrogoszcz A. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Gilowska Maria
język polski
G3 B - Bryczek M. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
fizyka
G3 B - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
3 09:50-10:35 historia
G3 B - Dobrogoszcz B. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
biologia
G3 B - Szaliga J. (G 21) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
informatyka
G3 B wł - Tkocz A. (G 16)
język niemiecki
G3 AB niem - Kowalska A. (G 25) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
chemia
G3 B - Jarosińska A. (G 28) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
matematyka
G3 B - Gołębiowska Z. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
4 10:45-11:30 matematyka
G3 B - Gołębiowska Z. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
historia
G3 B - Dobrogoszcz B. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
wychowanie fizyczne
G3 B - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Staszkiewicz Wacław
wychowanie fizyczne
G3 B - Walkiewicz J. (G sg 2) Dodatkowi nauczyciele: Staszkiewicz Wacław
wychowanie fizyczne
G3 B - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Staszkiewicz Wacław
5 11:45-12:30 matematyka
G3 B - Gołębiowska Z. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
język polski
G3 B - Bryczek M. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
język polski
G3 B - Bryczek M. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
zajęcia techniczne
G3 B - Dobrogoszcz A. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
wychowanie fizyczne
G3 B - Walkiewicz J. (G sg 1) Dodatkowi nauczyciele: Staszkiewicz Wacław
6 12:45-13:30 język angielski
G3 B ang 1 - Krzeptoń M. (G 21)
język angielski
G3 B ang 2 - Szydłowska A. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Matoga Anna
geografia
G3 B - Tkocz A. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
zajęcia z wychowawcą
G3 B - Droździk B. (G 11)
język angielski
G3 B ang 1 - Krzeptoń M. (G 26)
język angielski
G3 B ang 2 - Szydłowska A. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
język polski
G3 B - Bryczek M. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
7 13:40-14:25 zajęcia artystyczne
G3 B - Dobrogoszcz A. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Gilowska Maria
informatyka
G3 B inf - Tkocz A. (G 16)
matematyka
G3 B - Gołębiowska Z. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Droździk Barbara
edukacja dla bezpieczeństwa
G3 B - Bodzek D. (G 11) Dodatkowi nauczyciele: Chilińska-Kępys Ewa
religia
G3 B rel - Caputa W. (G 11)
8 14:35-15:20 religia
G3 B rel - Caputa W. (G 11)
wychowanie do życia w rodzinie
G3 B wdż - Dobrogoszcz A. (G 11) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-27, 2017-11-03, 2017-11-10, 2017-11-17, 2017-11-24, 2017-12-01, 2017-12-08, 2017-12-15, 2017-12-22, 2017-12-29, 2018-01-05, 2018-01-12, 2018-01-19, 2018-01-26,

Klasa G3 C - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
1 08:00-08:45 etyka
G3 Etyka - Gołębiowska Z. (G 27)
informatyka
G3 C ang 1 - Tkocz A. (G 16)
fizyka
G3 C - Jarosińska A. (G 28)
biologia
G3 C - Szaliga J. (G 21)
matematyka
G3 C - Gołębiowska Z. (G 27)
2 08:55-09:40 matematyka
G3 C - Gołębiowska Z. (G 27)
chemia
G3 C - Jarosińska A. (G 28)
wychowanie fizyczne
G3 C - Dobrogoszcz B. (G sg 2)
wychowanie fizyczne
G3 C - Dobrogoszcz B. (G sg 2)
język angielski
G3 C ang 1 - Kolek K. (G 27)
język angielski
G3 C ang 2 - Krzeptoń M. (G 23)
3 09:50-10:35 język angielski
G3 C ang 1 - Kolek K. (G 27)
język angielski
G3 C ang 2 - Krzeptoń M. (G 25)
wychowanie fizyczne
G3 C - Dobrogoszcz B. (G sg 2)
język polski
G3 C - Kolek K. (G 27)
język polski
G3 C - Kolek K. (G 27)
język polski
G3 C - Kolek K. (G 27)
4 10:45-11:30 język polski
G3 C - Kolek K. (G 27)
język angielski
G3 C ang 1 - Kolek K. (G 27)
język angielski
G3 C ang 2 - Krzeptoń M. (G 25)
zajęcia techniczne
G3 C - Dobrogoszcz A. (G 27)
matematyka
G3 C - Gołębiowska Z. (G 27)
język polski
G3 C - Kolek K. (G 27)
5 11:45-12:30 wiedza o społeczeństwie
G3 C - Kowaliczek R. (G 27)
zajęcia artystyczne
G3 C - Dobrogoszcz A. (G 27)
matematyka
G3 C - Gołębiowska Z. (G 27)
matematyka
G3 C - Gołębiowska Z. (G 27)
geografia
G3 C - Tkocz A. (G 27)
6 12:45-13:30 plastyka
G3 C - Dobrogoszcz A. (G 27)
historia
G3 C - Dobrogoszcz B. (G 27)
język włoski
G3 C wł - Kowaliczek R. (G 23)
język niemiecki
G3 C niem - Kowalska A. (G 28)
edukacja dla bezpieczeństwa
G3 C - Bodzek D. (G 27)
religia
G3 C rel - Caputa W. (G 27)
7 13:40-14:25 wychowanie fizyczne
G3 C - Dobrogoszcz B. (G sg 2)
zajęcia z wychowawcą
G3 C - Kolek K. (G 27)
religia
G3 C rel - Caputa W. (G 16)
historia
G3 C - Dobrogoszcz B. (G 12)
8 14:35-15:20 wychowanie do życia w rodzinie
G3 C wdż - Dobrogoszcz A. (G 27) Lekcja zapisana dla dni: 2017-10-30, 2017-11-06, 2017-11-13, 2017-11-20, 2017-11-27, 2017-12-04, 2017-12-11, 2017-12-18, 2017-12-25, 2018-01-01, 2018-01-08, 2018-01-15, 2018-01-22,
informatyka
G3 C ang 2 - Tkocz A. (G 16)

Dziennik .Klasa 1a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:50-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Truss-Merta M. (6) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
12:45-13:30
Wychowanie fizyczne
Truss-Merta M. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
13:40-14:25
język angielski
Sobocińska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
09:50-10:35
Wychowanie fizyczne
Truss-Merta M. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
10:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Truss-Merta M. (6) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
12:45-13:30
edukacja komputerowa
Truss-Merta M. (19) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
13:40-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Truss-Merta M. (6) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
11:45-12:30
religia
Nowak-Wróbel A. (6)
1 a_rel Dodatkowi nauczyciele: Truss-Merta Marta
12:45-15:20
edukacja wczesnoszkolna
Truss-Merta M. (6) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Truss-Merta M. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
11:45-12:30
Wychowanie fizyczne
Truss-Merta M. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Truss-Merta M. (6) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
13:40-14:25
język angielski
Sobocińska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Truss-Merta M. (6) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna
12:45-13:30
religia
Nowak-Wróbel A. (6)
1 a_rel Dodatkowi nauczyciele: Truss-Merta Marta
13:40-15:20
edukacja wczesnoszkolna
Truss-Merta M. (6) Dodatkowi nauczyciele: Skrzydło Anna

Dziennik .Klasa 1b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Biegun-Janicka K. (5) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
09:50-10:35
język angielski
Sobocińska A. (5) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Biegun-Janicka K. (5) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Biegun-Janicka K. (5) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Biegun-Janicka K. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
09:50-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Biegun-Janicka K. (5) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
11:45-12:30
religia
Nowak-Wróbel A. (5)
1 b_rel Dodatkowi nauczyciele: Biegun-Janicka Krystyna
08:00-08:45
język angielski
Sobocińska A. (5) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
08:55-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Biegun-Janicka K. (5) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Biegun-Janicka K. (5) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
08:55-09:40
wychowanie fizyczne
Biegun-Janicka K. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Biegun-Janicka K. (5) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Biegun-Janicka K. (36) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
11:45-12:30
zajęcia komputerowe
Biegun-Janicka K. (19) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Biegun-Janicka K. (5) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Biegun-Janicka K. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Naglik-Dzida Jolanta
10:45-11:30
religia
Nowak-Wróbel A. (5)
1 b_rel Dodatkowi nauczyciele: Biegun-Janicka Krystyna

Dziennik .Klasa 1c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Mamorska-Szypuła D. (6) Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
09:50-10:35
wychowanie fizyczne
Mamorska-Szypuła D. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
10:45-11:30
religia
Nowak-Wróbel A. (36a)
1 c_rel Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Mamorska-Szypuła D. (6) Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
10:45-11:30
edukacja komputerowa
Mamorska-Szypuła D. (19) Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
11:45-12:30
wychowanie fizyczne
Mamorska-Szypuła D. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Mamorska-Szypuła D. (6) Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
10:45-11:30
język angielski
Sobocińska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Mamorska-Szypuła Dorota
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Mamorska-Szypuła D. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
08:55-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Mamorska-Szypuła D. (6) Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
11:45-12:30
religia
Nowak-Wróbel A. (6)
1 c_rel Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Mamorska-Szypuła D. (6) Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta
08:55-09:40
język angielski
Sobocińska A. (6) Dodatkowi nauczyciele: Mamorska-Szypuła Dorota
09:50-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Mamorska-Szypuła D. (6) Dodatkowi nauczyciele: Stanik Elżbieta

Dziennik .Klasa 1d - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
09:50-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Baczak D. (40a) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Baczak D. (5) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
12:45-13:30
język angielski
Sobocińska A. (5) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
13:40-14:25
wychowanie fizyczne
Baczak D. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
11:45-12:30
edukacja komputerowa
Baczak D. (19) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
12:45-13:30
wychowanie fizyczne
Baczak D. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
13:40-15:20
edukacja wczesnoszkolna
Baczak D. (5) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Baczak D. (40a) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
11:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Baczak D. (5) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
13:40-14:25
religia
Nowak-Wróbel A. (5)
1 d_rel Dodatkowi nauczyciele: Baczak Dorota
10:45-11:30
język angielski
Sobocińska A. (5) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
11:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Baczak D. (5) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
13:40-14:25
wychowanie fizyczne
Baczak D. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
14:35-15:20
edukacja wczesnoszkolna
Baczak D. (5) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata
11:45-12:30
religia
Nowak-Wróbel A. (5)
1 d_rel Dodatkowi nauczyciele: Baczak Dorota
12:45-15:20
edukacja wczesnoszkolna
Baczak D. (5) Dodatkowi nauczyciele: Trusz-Wilk Małgorzata

Dziennik .Klasa 2a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:40
wychowanie fizyczne
Hankus I. (basen) Dodatkowi nauczyciele: Wajdzik Zofia
09:50-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Hankus I. (3) Dodatkowi nauczyciele: Pahl Anna
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Hankus I. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Pahl Anna
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Hankus I. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Pahl Anna
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Hankus I. (3) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
13:40-14:25
język angielski
Sobocińska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Hankus Ilona
09:50-10:35
edukacja komputerowa
Pahl U. (19) Dodatkowi nauczyciele: Hankus Ilona
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Hankus I. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Pahl Anna
11:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Hankus I. (3) Dodatkowi nauczyciele: Pahl Anna
13:40-14:25
wychowanie fizyczne
Hankus I. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Wajdzik Zofia
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Hankus I. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Pahl Anna
10:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Hankus I. (3) Dodatkowi nauczyciele: Pahl Anna
12:45-13:30
język angielski
Sobocińska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Hankus Ilona
13:40-14:25
religia
Nowak-Wróbel A. (3)
2 2a_rel Dodatkowi nauczyciele: Hankus Ilona
10:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Hankus I. (3) Dodatkowi nauczyciele: Pahl Anna
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Hankus I. (3) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
13:40-14:25
religia
Nowak-Wróbel A. (3)
2 2a_rel Dodatkowi nauczyciele: Hankus Ilona

Dziennik .Klasa 2b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Tybor H. (7) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
08:55-10:35
Wychowanie fizyczne
Tybor H. (basen) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
10:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Tybor H. (4) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
09:50-10:35
zajęcia komputerowe
Tybor H. (19) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
10:45-11:30
religia
Nowak-Wróbel A. (29) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
11:45-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Tybor H. (4) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
09:50-10:35
język angielski
Sobocińska A. (30) Dodatkowi nauczyciele: Tybor Halina
10:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Tybor H. (4) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Tybor H. (28) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Tybor H. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Tybor H. (4) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
12:45-13:30
religia
Nowak-Wróbel A. (4) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
13:40-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Tybor H. (4) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Tybor H. (27) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka
11:45-12:30
język angielski
Sobocińska A. (4) Dodatkowi nauczyciele: Tybor Halina
12:45-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Tybor H. (4) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Guzik Agnieszka

Dziennik .Klasa 2c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gajer E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
09:50-11:30
Wychowanie fizyczne
Gajer E. (basen) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gajer E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
10:45-11:30
język angielski
Sobocińska A. (3) Dodatkowi nauczyciele: Gajer Ewa
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Gajer E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gajer E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
10:45-11:30
religia
Nowak-Wróbel A. (3)
2 2c_rel Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gajer E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
10:45-11:30
edukacja komputerowa
Gajer E. (19) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
11:45-12:30
język angielski
Sobocińska A. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Gajer Ewa
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gajer E. (3) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
09:40-10:35
religia
Nowak-Wróbel A. (3)
2 2c_rel Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Gajer E. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Gajer E. (40a) Dodatkowi nauczyciele: Duc-Owsionka Ilona

Dziennik .Klasa 3a - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Gil-Mrowiec E. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
08:55-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gil-Mrowiec E. (7) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
10:45-11:30
zajęcia komputerowe
Gil-Mrowiec E. (19) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
11:45-12:30
religia
Nowak-Wróbel A. (7) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Gil-Mrowiec E. (7) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
10:45-11:30
wychowanie fizyczne
Gil-Mrowiec E. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
11:45-12:30
język angielski
Sobocińska A. (27) Dodatkowi nauczyciele: Gil-Mrowiec Ewa
08:00-08:45
wychowanie fizyczne
Gil-Mrowiec E. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
08:55-09:40
język angielski
Sobocińska A. (7) Dodatkowi nauczyciele: Gil-Mrowiec Ewa
09:50-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Gil-Mrowiec E. (7) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
08:00-08:45
edukacja wczesnoszkolna
Gil-Mrowiec E. (7) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
08:55-09:40
religia
Nowak-Wróbel A. (7) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
09:50-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gil-Mrowiec E. (7) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
08:00-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Gil-Mrowiec E. (7) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota
09:50-10:35
język angielski
Sobocińska A. (7) Dodatkowi nauczyciele: Gil-Mrowiec Ewa
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Gil-Mrowiec E. (7) Dodatkowi nauczyciele: Ciura Dorota

Dziennik .Klasa 3b - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Kominiak M. (4) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Kominiak M. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
11:45-12:30
język angielski
Sobocińska A. (36) Dodatkowi nauczyciele: Kominiak Małgorzata
08:00-08:45
religia
Nowak-Wróbel A. (4)
3 3b_rel Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
08:55-09:40
edukacja wczesnoszkolna
Kominiak M. (4) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
09:50-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Kominiak M. (4) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Kominiak M. (4) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
10:45-11:30
Wychowanie fizyczne
Kominiak M. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
11:45-12:30
język angielski
Sobocińska A. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Kominiak Małgorzata
08:00-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Kominiak M. (4) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
10:45-11:30
religia
Nowak-Wróbel A. (4)
3 3b_rel Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
08:00-08:45
język angielski
Sobocińska A. (4) Dodatkowi nauczyciele: Kominiak Małgorzata
08:55-09:40
zajęcia komputerowe
Pahl U. (19) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
09:50-10:35
edukacja wczesnoszkolna
Kominiak M. (4) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Kominiak M. (4) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata
11:45-12:30
Wychowanie fizyczne
Kominiak M. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Michalak Agata

Dziennik .Klasa 3c - plan lekcji

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
10:45-11:30
język angielski
Sobocińska A. (7) Dodatkowi nauczyciele: Łycyniak Teresa
11:45-12:30
wychowanie fizyczne
Łycyniak T. ( sala gimn. mała) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
12:45-15:20
edukacja wczesnoszkolna
Łycyniak T. (7) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
09:50-10:35
religia
Nowak-Wróbel A. (36)
3 3c-rel Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
10:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Łycyniak T. (7) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
12:45-13:30
język angielski
Sobocińska A. (7) Dodatkowi nauczyciele: Łycyniak Teresa
13:40-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Łycyniak T. (7) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna
Łycyniak T. (36a) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
12:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Łycyniak T. (7) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
13:40-14:25
edukacja komputerowa
Łycyniak T. (19) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
14:35-15:20
wychowanie fizyczne
Łycyniak T. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
09:50-10:35
religia
Nowak-Wróbel A. (40a)
3 3c-rel Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
10:45-11:30
edukacja wczesnoszkolna
Łycyniak T. (40a) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
11:45-14:25
edukacja wczesnoszkolna
Łycyniak T. (7) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
10:45-11:30
język angielski
Sobocińska A. (40a) Dodatkowi nauczyciele: Łycyniak Teresa
11:45-13:30
edukacja wczesnoszkolna
Łycyniak T. (7) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
13:45-14:25
wychowanie fizyczne
Łycyniak T. ( sala gimn. duża) Dodatkowi nauczyciele: Gajecka-Wróbel Monika
Wielkość czcionki
Kontrast